Blood Addiction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A Forum for all Vampires!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Призоваване на огнения бог

Go down 
АвторСъобщение
Роуз Хатауей
Runaway
Роуз Хатауей


Female Taurus Pig
Брой мнения : 126
Birthday : 16.05.1911
Join date : 01.04.2010
Age : 113

Призоваване на огнения бог Empty
ПисанеЗаглавие: Призоваване на огнения бог   Призоваване на огнения бог I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 11:24 pm

Ритуала е по Conjuration of the fire god от Некрономиконна (редактираната от Симон версия). Може да се използва за отстраняването на проблемен човек или обстоятелство. Доста мощен ритуал е, поне аз така го почувствах като го изпробвах. На олтара се поставят две червени свещи, както и двете свещи, които използвате за работа с 50-те имена. Най- доброто благовоние според некрономикон май беше коприва, но според мен ментата върши по- добра работа. Освен свещите на олтара може да се поставят сигилите на GIRRA и GIBIL от 50-те имена. Хубаво е да се постави фигурка, снимка, сигил или личен предмет или изобщо нещо символизиращо проблемната персона или обстоятелство. Ако искате да се правите на старателни може да прибавите и железна фигурка на скорпион.




Ритуална процедура:

0. Не е нужно да се отваря кръг, но ако предпочитате, няма лошо. Мисля, че всякакво отваряне ще свърши работа.



1. Когато ритуалното пространство е готово, облечете робата си и вземете жезъла. Поемете дълбоко въздух и издишайте три пъти и започнете да напявате "ZI KIA KANPA ZI ANNA KANPA" за около 5-10 минути.



2. С жезъла начертайте призоваваща пентаграма на огъня (по който начин ползвате, аз я начертах по уиканския начин). Визуализирайте я как пламти ярко над олтара, докато образът не стане постоянен.



3. Кажете инкантацията, озаглавена "Conjuration of the fire god" в Некрономикон.

Преведена на БГ звучи така:

Дух на огъня, спомни си!
GIBIL, дух на огъня, спомни си!
GIRRA, дух на пламъците, спомни си!
О, боже на огъня, могъщи сине на ANU, най- ужасяващ сред братята си, пробуди се!
О, боже на пещта, боже на унищожението, спомни си!
Извиси се, о боже на огъня GIBIL в цялото си могъщество и погълни враговете ми!
Изправи се, о боже на огъня GIRRA в цялата си мощ и изгори магьосниците, които ме преследват
GIBIL GASHRU UMANA YANDURU
TUSHTE YESH SHIR ILLANI
U MA YALKI!
GISHBAR IA ZI IA
IA ZI DINGIR GIRRA KANPA!
Надигни се, о ти който си горящия диск на ANU!
Надигни се, о отроче на златното оръжие на MARDUK!
Не аз, а ENKI, господаря на магьосниците, те призовава.
Не аз, а MARDUK, убиеца на змията, те зове.
Изгори злото и злосторника!
Изгори чародея и чародейката!
Опърли ги, изгори ги, унищожи ги!
Погълни им силата!
Отнеси ги!
Надигни се GISHBAR BA GIBIL BA GIRRA ZI AGA KANPA!
Дух на огнения бог, ти си призован!
KAKKAMMANUNU!



4. В присъствието на огнения бог, изгорете нещото, което символизира пречката на една от червените свещи. Визуализирайте силно как тази пречка бива обгърната в пламъци и огнения бог я поглъща.



5. Благодарете на божеството и го отпратете.



6. Затворете призоваващата пентаграма на огъня (начертайте върху нея съответната и прогонваща).



7. Направете ГПР или друг прогонващ ритуал (хубаво е да не е обвързван със земята като МПРП, щото срещу некрономиконски твари не бачкат такива).



8. Смях, ама много смях.
Върнете се в началото Go down
 
Призоваване на огнения бог
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Призоваване на духове
» Призоваване на Велзевул

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Blood Addiction :: Тъмните изкуства :: Демонология-
Идете на: